baner

Autor: redakcja UMJG

31.10.2022 - 13:54

Organizacja ruchu w dniach 31.10 i 01.11

Wydział Transportu i Zarządzania Ruchem Urzędu Miasta Jelenia Góra, informuje, że w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych został opracowany projekt czasowej organizacji ruchu, który obejmuje wprowadzenie zmiany organizacji ruchu w rejonie cmentarzy komunalnych w celu zabezpieczenia przejazdu i dojścia oraz umożliwienia postoju pojazdów.

W rejonie ulicy Sudeckiej wyłączona będzie sygnalizacja świetlna przy tzw. starym cmentarzu. Na przejściu dla pieszych pojawią się policjanci, którzy będą kierować ruchem.

Na ulicy Staffa zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (od Sudeckiej w kierunku Nowowiejskiej) z dopuszczeniem parkowania tylko po prawej stronie jezdni (w kier. ul. Nowowiejskiej).

Jednokierunkowa będzie też ulica Skowronków (od Sudeckiej w kierunku osiedla Czarne). Kierowcy będą mogli zaparkować po prawej stronie jezdni. Ruch jednokierunkowy zostanie wprowadzony także na ulicy Gniatczyka.

Organizacja ruchu na cmentarzu komunalnym w Cieplicach będzie taka sama, jak w poprzednich latach. Wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Jagiellońskiej (od Dworcowej do Harcerskiej), dopuszcza się możliwość parkowania na ulicy Marcinkowskiego (po stronie Zorki), Na placu przy dawnym dworcu PKP Cieplice będzie parking.

 

Galeria
Image
Image