Teatr Norwida

Autor: redakcja UMJG

31.8.2020 - 12:21

Teatr Norwida rozpoczyna nowy sezon artystyczny

Po wymuszonej pandemicznej przerwie zapraszamy publiczność i z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nasz REPERTUAR! - informuje Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze.

Sprzedaż biletów rusza od wtorku tj. 1.września 2020r. Oczywiście pamiętamy, że wciąż obowiązują nas obostrzenia, związane z sytuacją epidemiczną, nakładające na nas wiele ograniczeń m.in. zachowania dystansu społecznego i bezpieczeństwa zdrowotnego, dlatego na każde wydarzenie na dzień dzisiejszy sprzedaż biletów ograniczona będzie do liczby 200 widzów. W celu zachowania zasad bezpieczeństwa służących przeciwdziałaniu rozpowszechniania się COVID – 19 wprowadziliśmy regulacje porządkowe zawarte w Regulaminie, aby zwiększyć bezpieczeństwo Państwa, oraz pracowników Teatru. Regulamin jest dostępny na naszej stronie internetowej i obowiązuje wszystkie osoby zamierzające wziąć udział w planowanych wydarzeniach. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Zasady prezentowane w Regulaminie , dotyczą widzów, którzy już kupili bilety lub planują zakup biletów w kasie teatru, a także online.

Wierzymy, iż tymczasowe zasady uczestnictwa w naszych wydarzeniach artystycznych przyjmą Państwo ze zrozumieniem i życzliwością. Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa znów zaprosić do Teatru !!!

DO REZERWACJI, PRZEBUKOWANIA ORAZ ZAKUPU BILETÓW ZAPRASZAMY OD WTORKU 1 WRZEŚNIA 2020 R.

WE WRZEŚNIU KASA CZYNNA:

WTOREK – PIĄTEK W GODZINACH 12:00-15:00

ZAPRASZAMY !!!

BILETY, INFORMACJE, REZERWACJE

KASA TEATRU IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W JELENIEJ GÓRZE

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 38

75-64-28-130

75-64-28-120 (Kasa)

widownia@teatrnorwida.pl

Galeria
Image