informacje samorządowe

Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych - Niezłomnych

Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zaprasza na obchody i wydarzenia towarzyszące Narodowemu Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, które odbędą się w Jeleniej Górze, w dniach 26 lutego - 5 marca br.

Otwarcie ofert na prace drogowe

znak remonty jezdni

Kończą się ostatnie przygotowania do przebudowy odcinka ulicy Kolberga. Ten niezbyt długi (188,5 m) odcinek drogi jest jednak newralgiczny dla wielu mieszkańców Zabobrza

Wycinka drzew przy ul. Wojska Polskiego

Drzewo, ul. Wojska Polskiego, Jelenia Góra

Jeszcze przed rozpoczęciem okresu lęgowego zostanie z pasów drogowych przy ulicy Wojska Polskiego usuniętych siedem drzew.

25 Finał WOŚP

25 Finał WOŚP

Kończą się przygotowania do kolejnego, jubileuszowego, 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze. - Zachęcam wszystkich jeleniogórzan – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Miasta – do uczestnictwa, hojności i zabawy, nie tylko w niedzielę, ale i najbliższą sobotę.

Żałoba na terenie Miasta Jelenia Góra

o godzinie 12:00 została ogłoszona trzydniowa żałoba na terenie Miasta Jelenia Góra

Kondolencje

Flaga miasta w szarościach

Śmierć dwóch młodziutkich Jeleniogórzanek, której przyczyną jest zbrodnicza bezmyślność sprawcy wypadku drogowego poruszyła nas wszystkich, uświadamiając o kruchości ludzkiego życia

Tragiczny wypadek w sylwestrową noc

Jeleniogórski Ratusz

Tragiczny finał Sylwestra w Jeleniej Górze. Dzisiejszej nocy (31.12.2016 r.) pijany kierowca zabił dwie nastolatki idące na jeleniogórski rynek na pokaz sztucznych ogni. To bardzo smutna wiadomość na początku Nowego Roku. Składamy najszczersze kondolencje rodzinom ofiar.

Życzenia świąteczne z Jeleniej Góry

Życzenia świąteczne z Jeleniej Góry

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 Roku. Niech spełnią się Państwa marzenia - te najodważniejsze, które mają moc zmiany świata na lepszy i te skromne, najskrytsze, które niosą poczucie osobistego szczęścia.

Godziny pracy punktu NPP w Książnicy Karkonoskiej

W związku z zamknięciem w dniach 24.12.2016 r. oraz 31.12.2016 r. Jeleniogórskiego Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska” przy ul. Bankowej 27, punkt nieodpłatnej pomocy prawnej będzie nieczynny.

Bezpłatne zajęcia w czasie przerwy świątecznej

Zajęcia w MDK Jelonek

Młodzieżowy Dom Kultury organizuje bezpłatne zajęcia otwarte w czasie przerwy świątecznej w dniach 27 – 30.12.2016. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6 – 12 lat

Subscribe to RSS - informacje samorządowe

 

Kalendarz FB