informacje samorządowe

25 Finał WOŚP

25 Finał WOŚP

Kończą się przygotowania do kolejnego, jubileuszowego, 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze. - Zachęcam wszystkich jeleniogórzan – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Miasta – do uczestnictwa, hojności i zabawy, nie tylko w niedzielę, ale i najbliższą sobotę.

Żałoba na terenie Miasta Jelenia Góra

o godzinie 12:00 została ogłoszona trzydniowa żałoba na terenie Miasta Jelenia Góra

Kondolencje

Flaga miasta w szarościach

Śmierć dwóch młodziutkich Jeleniogórzanek, której przyczyną jest zbrodnicza bezmyślność sprawcy wypadku drogowego poruszyła nas wszystkich, uświadamiając o kruchości ludzkiego życia

Tragiczny wypadek w sylwestrową noc

Jeleniogórski Ratusz

Tragiczny finał Sylwestra w Jeleniej Górze. Dzisiejszej nocy (31.12.2016 r.) pijany kierowca zabił dwie nastolatki idące na jeleniogórski rynek na pokaz sztucznych ogni. To bardzo smutna wiadomość na początku Nowego Roku. Składamy najszczersze kondolencje rodzinom ofiar.

Życzenia świąteczne z Jeleniej Góry

Życzenia świąteczne z Jeleniej Góry

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 Roku. Niech spełnią się Państwa marzenia - te najodważniejsze, które mają moc zmiany świata na lepszy i te skromne, najskrytsze, które niosą poczucie osobistego szczęścia.

Godziny pracy punktu NPP w Książnicy Karkonoskiej

W związku z zamknięciem w dniach 24.12.2016 r. oraz 31.12.2016 r. Jeleniogórskiego Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska” przy ul. Bankowej 27, punkt nieodpłatnej pomocy prawnej będzie nieczynny.

Bezpłatne zajęcia w czasie przerwy świątecznej

Zajęcia w MDK Jelonek

Młodzieżowy Dom Kultury organizuje bezpłatne zajęcia otwarte w czasie przerwy świątecznej w dniach 27 – 30.12.2016. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6 – 12 lat

Prace nad budżetem 2017

Banknoty 200 PLN

Trwają ostatnie już prace nad projektem budżetu Miasta, który będzie przedmiotem obrad Rady Miejskiej jeszcze w grudniu br.

Nowe pojemniki na psie odchody

Pojemnik na psie odchody

Zakupiono ostatnio sto pojemników przeznaczonych specjalnie na psie odchody. Rozpoczęły się już ich montaże, a pierwszymi lokalizacjami są tereny miejskie na Zabobrzu III ( ul. Ogińskiego, ul. Wiłkomirskiego, ul. Bacewicz).

Nowa umowa o dostawę energii elektrycznej

Podpisanie umowy

Dzięki temu, że ze strony Jeleniej Góry partnerem zbiorowym jest nie tylko sam Urząd, ale wiele tzw. jednostek podporządkowanych i umowa obejmuje wszystkich tych odbiorców udało się w przetargu wynegocjować cenę dostawy niższą o kilkanaście procent.

Subscribe to RSS - informacje samorządowe

 

Kalendarz FB