Aktualności

Komunikat Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta

Komunikat Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta

Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano aparat fotograficzny - KODAK Easy Share Z612

Zajęcia dodatkowe w jeleniogórskich przedszkolach publicznych

Miasto Jelenia Góra otrzymało dofinansowanie z Unii Europejskiej na realizację zadania pt. „Wsparcie dzieci niepełnosprawnych oraz wzrost kwalifikacji nauczycieli w jeleniogórskich przedszkolach publicznych”

Pozwolenia na alkohol - wymagane oświadczenia do 31 stycznia 2017 roku

Wydział Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Jelenia Góra przypomina, przedsiębiorcom którzy prowadzili sprzedaż napojów alkoholowych w 2016 roku, o obowiązku złożenia w terminie do dnia 31 stycznia 2017 roku pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w

Dotacja do usuwania wyrobów zawierających azbest

W nadchodzącym roku będzie możliwość pozyskania do 100% dotacji na zadania związane z usuwaniem azbestu

Ostrzeżenie Meto - Silny Mróz

od godz. 20:00 dnia 18.01.2017 r. do godz. 10:00 dnia 19.01.2017 r. prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -18°C do -15°. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h.

Odbiór choinek

bożonarodzeniowe choinki będą odbierane w terminach zgodnych z harmonogramem odbioru odpadów biodegradowalnych

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

została zaktualizowana informacja dotycząca harmonogramu odbioru odpadów komunalnych

Wysoka jakość edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej w Jeleniej Górze

Wprawdzie tytuł projektu jest już nieadekwatny do rzeczywistości, bo brzmi: „Wysoka jakość edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej w Jeleniej Górze dzięki wsparciu skierowanemu do uczniów i nauczycieli”.

Załóż firmę przez telefon! - Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców.

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji. Usługa telefonicznej rejestracji działalności gospodarczej dostępna jest pod numerem 801 055 088.

Ostrzeżenie Meteo - Silny Wiatr

prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, z porywami do 80 km/h, z południowego zachodu, powodującego miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.

25 Finał WOŚP

25 Finał WOŚP

Kończą się przygotowania do kolejnego, jubileuszowego, 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze. - Zachęcam wszystkich jeleniogórzan – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Miasta – do uczestnictwa, hojności i zabawy, nie tylko w niedzielę, ale i najbliższą sobotę.

Ostrzeżenie Meteo - zamiecie śnieżne

prognozuje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane opadami śniegu oraz wiatrem o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, z porywami do 70 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Strony

 

Kalendarz FB