informacje samorządowe

Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Państwu spokoju w gronie najbliższych, radości w świątecznej atmosferze.

Święto Konstytucji 3 Maja - zaproszenie

Prezydent Miasta Jeleniej Góry Jerzy Łużniak oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Chadży zapraszają na oficjalne, miejskie uroczystości upamiętniające 228. rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Wielkie sprzątanie Borowego Jaru 25-26 kwietnia

W ramach Światowego Dnia Ziemi w dniach 25 i 26 kwietnia 2019 roku, na terenie Borowego Jaru tj. od stóp Wzgórza Krzywoustego w Jeleniej Górze do Jeziora Modrego w Siedlęcinie, odbędzie się akcja porządkowania ścieżek spacerowych i brzegów rzeki Bóbr. W dwóch punktach, będą wydawane ochotnikom worki i rękawice. Zapraszamy do udziału ochotników - przyda się każda para rąk do pomocy.

Świętujmy razem! Odbierz i wywieś biało-czerwoną!

Od 24 kwietnia mieszkańcy Jeleniej Góry, jeleniogórskie: wspólnoty mieszkaniowe, stowarzyszenia mogą bezpłatnie otrzymać flagi państwowe. Po raz kolejny Urząd Miasta Jelenia Góra realizuje kampanię społeczną...

2 maja Urząd Miasta Jelenia Góra będzie nieczynny

Szanowni Państwo, informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta 2 maja 2019 r. jest dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miasta Jelenia Góra.

Brak rekrutacji uzupełniającej.

Szanowni Państwo,

W związku z zakończeniem naboru i wykorzystaniem wszystkich wolnych miejsc w naborze podstawowym, informujemy że na rok szkolny 2019/2020 nie odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do miejskich przedszkoli w Mieście Jelenia Góra.

Przypomnienie o terminach płatności podatków

W przypadku niewpłacenia podatku w wyznaczonym terminie zostają naliczone odsetki za zwłokę oraz po 7 dniach licząc od dnia doręczenia upomnienia zostanie wszczęte postępowanie egzekucyjne w celu przymusowego ściągnięcia należności w trybie egzekucji administracyjnej.

Listy do Ziemi

W kwietniu rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Listy dla Ziemi, podczas której dzieci  i młodzież, w formie listów, zachęcają dorosłych do proekologicznych działań na rzecz natury. 
W tym roku

Prezydium Miejskiej Rady Seniorów

Dzisiaj w trakcie I Sesji Miejskiej Rady Seniorów wybrane zostało prezydium tego gremium.

Subscribe to RSS - informacje samorządowe

 

Kalendarz FB