Jelenia Góra w Ustce... czyli Projekt Plaża TVN

W dniach 20 – 22 lipca na usteckiej plaży gościł Projekt Plaża TVN. Miasto Jelenia Góra, w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu, zaprezentowało podczas tego wydarzenia swoją ofertę. Nasze stanowisko promocyjne zlokalizowane było przy wejściu na plażę, tuż przy usteckim molo, a do współpracy w projekcie Prezydent Miasta zaprosił Termy Cieplickie. 

Podczas trzydniowej prezentacji promowane były atrakcje turystyczne Jeleniej Góry, które wzbogacone licznymi konkursami z nagrodami, cieszyły się dużym zainteresowaniem wczasowiczów. Najwięcej zamieszania czyniło nasze... kapryśne... koło. Wszak widomo, że szczęście (czyt. fortuna) kołem się toczy :) Radości uczestników było co nie miara. Wiele z osób miało już okazję odwiedzić nasz region czy uzdrowisko – opowiadając nam o wrażeniach jakie wywarły Jelenia Góra i Karkonosze, wspominali swój pobyt i…  mile deklarowali chęć powrotu i ponownych odwiedzin. 

Specjalne atrakcje czekały na zaskoczonych obecnością Jeleniej Góry nad morzem naszych krajan - przebywających w tym czasie na urlopie w Ustce. Jeleniogórzan, którzy odwiedzili nasze stoisko nagradzaliśmy specjalnymi upominkami. Trzydniowe animacje, konkursy, potyczki w rozrywkowym stylu poprowadzili "rogacze" z Kabaretu PAKA. Niemałą atrakcją dla plażowiczów wylegujących się na piasku był przechadzający się plażą narciarz w stroju retro. Był takim przypomnieniem, że w górach wypoczywać można i latem i zimą. Dlatego zapraszamy... wiosną, latem, zimą i jesienią :) Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i mówimy... Do zobaczenia w Jeleniej Górze!

 

Galeria: 

 

Kalendarz FB