Jelenia Góra w Karkonoszach... 10.SAIL’2018 w Świnoujściu za nami!

W dniach 17-19 sierpnia 2018 r. na zaproszenie Miasta Świnoujście,  Jelenia Góra po raz kolejny uczestniczyła w dorocznym święcie ludzi morza i żeglarzy - 10. SAIL Świnoujście, prezentując ofertę turystyczną Miasta i Karkonoszy.

Partnerem Miasta, podobnie jak w latach ubiegłych, była Szklarska Poręba prezentująca zróżnicowaną ofertę turystyczną oraz Uzdrowisko Cieplice, eksponujące swoją bogatą ofertę zabiegów leczniczych i SPA.

Towarzyszyła nam także reprezentacja Miasta Zielona Góra – nasz partner we wzajemnej promocji. Wspólne uczestnictwo w wielu akcjach promocyjnych przyczynia się systematycznie do identyfikacji obu miast, i ich odróżniania w oczach naszych odbiorców – co jest naszym nadrzędnym celem.

Cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem konkurs wiedzy nt. Jeleniej Góry i Karkonoszy przeprowadzony wspólnie z naszymi partnerami, za każdym razem kończony był losowaniem   atrakcyjnych nagród, w tym ufundowanych przez  Termy Cieplickie i Stowarzyszenie Bieg Piastów.

Prawdziwą furorę wywołał drugi konkurs połączony z losowaniem koła fortuny, gdzie na zwycięzców czekały ciekawe upominki. Konkurs  przeprowadzony przez reprezentację Jeleniej Góry dostarczył, oprócz walorów promocyjnych – prawdziwie dobrą zabawę...

Kolejne uczestnictwo w tej prestiżowej, i licznie odwiedzanej przez mieszkańców Świnoujścia i turystów imprezie, przyniósł spodziewane rezultaty – odnotowaliśmy stale zwiększające się zainteresowanie naszym miastem i regionem. Wielu naszych gości nie tylko  spędziło urlop właśnie w Karkonoszach, ale  i deklaruje chęć powrotu...

Najbardziej poszukiwane były informacje o atrakcjach turystycznych, bazie noclegowej, ofercie kulturalnej miasta i regionu, szlakach turystycznych, trasach rowerowych i narciarskich, oraz o  innych formach aktywnego spędzania czasu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta Uzdrowiska Cieplice.

Wszyscy Jeleniogórzanie, którzy pojawili się na naszym stoisku zostali obdarowani upominkami.

 

 

Kalendarz FB