Kolaż zdjęć - choinki zgłoszone do konkursu.

Autor: redakcja UMJG

4.1.2021 - 8:56

Wybierz najpiękniejszą jeleniogórską choinkę!

Już dziś (poniedziałek, 28 grudnia) w południe rozpocznie się kluczowy etap konkursu na Najpiękniejszą jeleniogórską choinkę, czyli głosowanie. Potrwa ono do Sylwestra!

Do konkursu, odbywającego się pod patronatem Prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka, zgłoszonych zostało 18 choinek mieszkańców. Teraz to Państwo możecie wybrać, która z nich jest najpiękniejsza.

Jak głosować? To bardzo proste. Zdjęcia choinek wraz z krótkim opisem zamieścimy w poście na facebooku na profilu Miasta Jelenia Góra. Państwa z kolei zachęcamy do oddawania polubień na tę choinkę, która Wam się spodoba. Głosowanie potrwa do Sylwestra (31.12.2020r.) do godz. 14.00. Która z choinek będzie miała najwięcej polubień, ta wygra. Szczegółowe zasady głosowania opublikujemy we wspomnianym poście.

Przewidujemy nagrodę główną za choinkę, która zajmie pierwsze miejsce. Zgłaszający choinki z miejsc 2 – 5 otrzymają wyróżnienia.

 

 

AKTUALIZACJA 31.12.2020r.

W konkursie zwyciężyła choinka nr 15., której autorka jest Pani Stanisława z Jeleniej Góry. Propozycję tę polubiło aż 695 internautów. Pani Stanisława przyznała, że zajmuje się szydełkowaniem i dlatego sama przygotowała ozdoby. Kolejne miejsca zajęły: Choinka Wioletty z ulicy Groszowej, Drzewko pani Dominiki, Choinka Katarzyny z ulicy Kadetów oraz Choinka pani Beaty. Zgłaszający te propozycje otrzymają wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!