Turystyka

Góra Gapy jest gotowa na przyjęcie spacerowiczów i turystów

W Jeleniej Górze powstała nowa atrakcja turystyczna - punkt widokowy zlokalizowany na skałach Sośnik na Górze Gapy (za wiaduktem przy ul. Grunwaldzkiej w lewo) . Z tego miejsca roztacza się panorama na gminę Jeżów Sudecki oraz Zabobrze, a dalej na część Gór Kaczawskich oraz Karkonosze.

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Rusza trzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną.

Dolny Śląsk Za Pół Ceny 21-23.10.2016

Dolnośląska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w akcji „DOLNY ŚLĄSK ZA PÓŁ CENY”.

Dodatkowe oznakowanie Jeleniogórskich Traktów Śródmiejskich

W ostatnich dniach na miejskich chodnikach pojawiły się oznaczenia poziome Małego i Dużego Jeleniogórskiego Traktu Śródmiejskiego.

BRINDA CAREY, przedstawicielka Miasta Partnerskiego TYLER W STANIE TEKSAS USA, z wizytą w Jeleniej Górze

Głównym celem wizyty jest nawiązanie kontaktów i zapoczątkowanie kilku projektów dotyczących współpracy seniorów mieszkających w naszych siostrzanych miastach. Członkowie Stowarzyszenia Pisarzy w Tyler a także dojrzali studenci w grupie twórczego pisania, którą prowadzi Brinda, e

Jedyny taki weekend w Jeleniej Górze!

Półmaraton Jeleniogórski, inscenizacje przygotowane przez grupy rekonstrukcji historycznej uczestniczące w Rajdzie ARADO 2016, Festiwal Muzyki Wiedeńskiej, inauguracja Wiosny Cieplickiej...

Budynek Zdrojowego Teatru Animacji

Już od 1999 roku siedzibą Zdrojowego Teatru Animacji jest dawny dworski teatr Schaffgotschów w Parku Zdrojowym. Po rewitalizacji na przełomie XX/XXI w., zakończonej w roku 2011 jest też jednym z najpiękniejszych obiektów tego typu nie tylko na Dolnym Śląsku.

40. Bieg Piastów za nami!

40. Jubileuszowy Bieg Piastów, którego byliśmy partnerem - największe zawody narciarstwa biegowego w Polsce i jedne z największych na świecie – już za nami! jeleniogórzanie uczestniczyli w tej niezwykłej sportowej imprezie bardzo licznie.

XXII Targi – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

W dniach 26 – 28 lutego br. reprezentacja miasta Jelenia Góra oraz porozumienia gmin powiatu jeleniogórskiego uczestniczyła w targach turystycznych pod nazwą „XXII Targi – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur”

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zaprasza do udziału w pracach Komisji Konkursowych zakresu turystyki i krajoznawstwa w 2016 roku

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1118) do udziału w pracach Komisji Konkursowych oceniających oferty złożone na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki i krajoznawstwa w mieście Jelenia Góra w 2016 roku.

Zaproszenie
Formularz

Grupa:

Subscribe to RSS - Turystyka

 

Kalendarz FB