Turystyka

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Polska zobacz wiecej 2017

Rusza trzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną.

Dolny Śląsk Za Pół Ceny 21-23.10.2016

Dolnośląska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w akcji „DOLNY ŚLĄSK ZA PÓŁ CENY”.

Dodatkowe oznakowanie Jeleniogórskich Traktów Śródmiejskich

W ostatnich dniach na miejskich chodnikach pojawiły się oznaczenia poziome Małego i Dużego Jeleniogórskiego Traktu Śródmiejskiego.

BRINDA CAREY, przedstawicielka Miasta Partnerskiego TYLER W STANIE TEKSAS USA, z wizytą w Jeleniej Górze

Głównym celem wizyty jest nawiązanie kontaktów i zapoczątkowanie kilku projektów dotyczących współpracy seniorów mieszkających w naszych siostrzanych miastach. Członkowie Stowarzyszenia Pisarzy w Tyler a także dojrzali studenci w grupie twórczego pisania, którą prowadzi Brinda,

Jedyny taki weekend w Jeleniej Górze!

Jedyny taki weekend w Jeleniej Górze!

Półmaraton Jeleniogórski, inscenizacje przygotowane przez grupy rekonstrukcji historycznej uczestniczące w Rajdzie ARADO 2016, Festiwal Muzyki Wiedeńskiej, inauguracja Wiosny Cieplickiej...

Budynek Zdrojowego Teatru Animacji

Panorama widowni Zdrojowego Teatru Animacji

Już od 1999 roku siedzibą Zdrojowego Teatru Animacji jest dawny dworski teatr Schaffgotschów w Parku Zdrojowym. Po rewitalizacji na przełomie XX/XXI w., zakończonej w roku 2011 jest też jednym z najpiękniejszych obiektów tego typu nie tylko na Dolnym Śląsku.

40. Bieg Piastów za nami!

Wolontariusze Jeleniej Góry

40. Jubileuszowy Bieg Piastów, którego byliśmy partnerem - największe zawody narciarstwa biegowego w Polsce i jedne z największych na świecie – już za nami! jeleniogórzanie uczestniczyli w tej niezwykłej sportowej imprezie bardzo licznie.

XXII Targi – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

W dniach 26 – 28 lutego br. reprezentacja miasta Jelenia Góra oraz porozumienia gmin powiatu jeleniogórskiego uczestniczyła w targach turystycznych pod nazwą „XXII Targi – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur”

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zaprasza do udziału w pracach Komisji Konkursowych zakresu turystyki i krajoznawstwa w 2016 roku

Prezydent Miasta Jeleniej Góry zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1118) do udziału w pracach Komisji Konkursowych oceniających oferty złożone na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki i krajoznawstwa w mieście Jelenia Góra w 2016 roku.

Zaproszenie
Formularz

Grupa:

Dolny Śląsk za pół ceny 2015

śnieżka i chojnik

Dolny Śląsk za pół ceny 2015 27-29.11.2015 W ostatni weekend listopada kolejna odsłona akcji "Dolny Śląsk za pół ceny", podczas której Dolny Śląsk obniży swoje ceny o połowę

Subscribe to RSS - Turystyka

 

Kalendarz FB