sport

Nagrody za osiągnięcia sportowe

Zofia Tuła, Lucyna Kornobys oraz Katarzyna Dwilewicz – trzy medalistki diametralnie różniących się dyscyplin zostały nagrodzone przez władze miasta za osiągnięcia sportowe

Rowerowe Weekendy w Jeleniej Górze

Zapraszamy na Rowerowy Weekend w Jeleniej Górze i wielkie święto kolarstwa górskiego! Parada Retro, Trophy Maja Race, 17 Parada Rowerów, Bike Maraton

17. Parada Rowerów

Startujemy 3 czerwca o godz. 11.30 z Placu Ratuszowego w Jeleniej Górze, a udział może wziąć każdy, kto posiada rower i ma ukończone 18 lat. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w Paradzie pod warunkiem, że będą posiadały zezwolenie...

Biało-Czerwony Weekend w Jeleniej Górze

Półmaraton Jeleniogórski, „Święto Biało-Czerwonej”, Inscenizacje Rajdu Arado 2017 oraz koncerty w Zdrojowym Teatrze Animacji, to wydarzenia towarzyszące obchodom 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Ponad 600 zawodników ze 173 klubów wystartuje w sobotę (11.03) w Jeleniej Górze w PZLA Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych.

III Bieg Niepodległości - 11.11.2016

III Bieg Niepodległości ściągnie w tym roku do Jeleniej Góry rekordową ilość uczestników. Oczywiście będą to w większości mieszkańcy miasta, ale nie zabraknie również gości z innych miejscowości Dolnego Śląska, a także z bardziej odległych zakątków kraju.

III Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości odbędzie się w Jeleniej Górze już trzeci raz, wpisując się w sportowy sposób świętowania ważnych dla Polaków dat - biega się przecież w Jeleniej Górze z okazji 3 maja, biega również z okazji 11 listopada.

Podsumowanie mistrzostw Jeleniej Góry

2 października 2016 roku po raz pierwszy w Jeleniej Górze rozegrane zostały mistrzostwa w konkurencjach olimpijskich. Organizatorem tego wydarzenia była spółka Termy Cieplickie.

Oficjalne powitanie Lucyny podczas Mistrzostw w konkurencjach olimpijskich

2 października podczas I otwartych Mistrzostw Jeleniej Góry w konkurencjach olimpijskich, które odbędą się na terenie Parku Sportowego Złotnicza w Jeleniej Górze, zaplanowano (o godz. 11.00) oficjalne powitanie srebrnej medalistki Igrzysk Paraolimpijskich z Rio - Lucyny Kornobys!

Mistrzostwa Jeleniej Góry w konkurencjach olimpijskich

Spółka Termy Cieplickie oraz MKL 12 Jelenia Góra zapraszają na I otwarte Mistrzostwa Jeleniej Góry w konkurencjach olimpijskich. Zawody odbędą się na terenie Parku Sportowego Złotnicza 2 października 2016 roku

Subscribe to RSS - sport

 

Kalendarz FB