informacje prasowe

Informacja Powiatowego Inspektora Weterynarii

ptactwo wodne

PIW otrzymał w godzinach popołudniowych w dniu 24.02. wyniki badań potwierdzające, iż u martwych łabędzi, żerujących na zbiorniku wodnym przy ul. Głowackiego w Jeleniej Górze potwierdzono wystąpienie wirusa H5N8 (ptasiej grypy).

Otwarcie ofert na prace drogowe

znak remonty jezdni

Kończą się ostatnie przygotowania do przebudowy odcinka ulicy Kolberga. Ten niezbyt długi (188,5 m) odcinek drogi jest jednak newralgiczny dla wielu mieszkańców Zabobrza

Wycinka drzew przy ul. Wojska Polskiego

Drzewo, ul. Wojska Polskiego, Jelenia Góra

Jeszcze przed rozpoczęciem okresu lęgowego zostanie z pasów drogowych przy ulicy Wojska Polskiego usuniętych siedem drzew.

Slalom o Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra za nami (foto)

W czwartek 16 lutego w ośrodku SKI ARENA ŁYSA GÓRA odbył się Slalom o Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra.

Justyna Kowalczyk wystartuje w 41. Biegu Piastów!

Bieg Piastów po raz kolejny odbędzie się w formule Festiwalu Narciarstwa Biegowego, który zaplanowano w dwa weekendy: 25-27 lutego i 3-5 marca. Miasto Jelenia Góra oficjalnym partnerem biegu

25 Finał WOŚP

25 Finał WOŚP

Kończą się przygotowania do kolejnego, jubileuszowego, 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze. - Zachęcam wszystkich jeleniogórzan – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Miasta – do uczestnictwa, hojności i zabawy, nie tylko w niedzielę, ale i najbliższą sobotę.

Prace nad budżetem 2017

Banknoty 200 PLN

Trwają ostatnie już prace nad projektem budżetu Miasta, który będzie przedmiotem obrad Rady Miejskiej jeszcze w grudniu br.

Środowiskowy Dom Samopomocy

Środowiskowy Dom Samopomocy

Prowadzone zajęcia, a przede wszystkim fachowa opieka pozwoliły odciążyć kilkadziesiąt rodzin od obowiązku stałego nadzoru nad chorymi w domu.

Specjalny pokaz ROAD 2 RIO w Jeleniej Górze!

Zapraszamy na pokaz specjalny filmu Road2Rio, którego gościem specjalnym będzie Olimpijka Maja Włoszczowska.

Fałszywy Alarm Smogowy

Rzekome gigantyczne przekroczenie normy zawartości pyłu zawieszonego PM 10 i PM 2,5 jakie miało mieć miejsce dzisiaj rano było awaria urządzenia pomiarowego - wyjaśnia Róża Ciechanowicz z jeleniogórskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu

Subscribe to RSS - informacje prasowe

 

Kalendarz FB