dla mieszkańca

Bezpłatne zajęcia w czasie przerwy świątecznej

Zajęcia w MDK Jelonek

Młodzieżowy Dom Kultury organizuje bezpłatne zajęcia otwarte w czasie przerwy świątecznej w dniach 27 – 30.12.2016. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6 – 12 lat

Bądź widoczny na drodze!

Straż Miejska

Najbliższe dni są okresem szczególnej pracy prewencyjnej Straży Miejskiej, bowiem zapadający coraz szybciej zmrok sprawia, że przechodnie, nierzadko ubrani w ciemne okrycia są coraz mniej widoczni dla kierujących pojazdami.

SKOK w BLOK

Skok w blok 2016

Skok w Blok to dobra zabawa, miło spędzony czas, świetne wakacje, rewelacyjne warsztaty, znakomici animatorzy i aktorzy, fantastyczne wspomnienia. To animacyjno-artystyczny projekt realizowany na podwórkach dużych skupisk mieszkaniowych na terenie całego miasta.

Eksmisje to ostateczność

kalkulator

Regułą jest, że służby miejskie usiłują tak porozumiewać się z lokatorami, by umożliwić podpisywanie ugód, spłatę zadłużeń w ratach, odrabianie długów czynszowych, itp. Najlepsze są porozumienia w sprawie realnej spłaty, a nie eksmisja, bo to problem dla wszystkich stron.

Informacja o kwalifikacji wojskowej mężczyzn urodzonych w 1997

armia

W dniach od dnia 29 lutego do 01 kwietnia 2016 roku odbędzie się kwalifikacja wojskowa mężczyzn urodzonych w 1997 roku na terenie Miasta Jeleniej Góry i Gmin Powiatu Jeleniogórskiego.

Półkolonie zimowe z MOS

Półkolonie z MOS

Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie zimowe. Zapisy dzieci od poniedziałku do piątku w sekretariacie MOS przy ul. Sudeckiej 42 w godz. od 8.00 do 15.00.

SKOK W BLOK 2015 Pociąg do kultury

Skok w blok 2015 - motyw

Dobra zabawa, miło spędzony czas, świetne wakacje, rewelacyjne warsztaty, znakomici animatorzy i aktorzy, fantastyczne wspomnienia. Ten projekt realizowany jest na podwórkach dużych skupisk mieszkaniowych na terenie całej Jeleniej Góry.

Wnioski o obniżkę czynszu

Każdy lokator mieszkania komunalnego, który chce otrzymać przewidzianą prawem obniżkę wysokości tzw. czynszu naliczonego musi złożyć stosowny wniosek w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia.

Piknik rodzinny pod Chojnikiem

Karkonoski Park Narodowy zaprasza w najbliższą sobotę 20.09.2014 r. na rodzinny Piknik pod Chojnikiem, który odbędzie się na terenie ośrodka Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej przy ul. Bronka Czecha w Sobieszowie w godzinach 10.00 - 15.00.

Praca - Jednostki Organizacyjne

Wszelkie ofery związane z naborami na wolne stanowiska urzędnicze i wolne stanowiska w jednostkach organizacyjnych znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej, linki poniżej:

  1. Informacje o naborze na wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miasta Jelenia Góra
  2. Informacje o naborach w jednostkach organizacyjnych Miasta Jelenia Góra

 

Subscribe to RSS - dla mieszkańca

 

Kalendarz FB