Sylwester pod Ratuszem!

W tym roku gościmy jeden z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Poparzeni Kawą Trzy - powstali w 2005 roku z inicjatywy dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. W zespole zobaczyć można między innymi Wojciecha Jagielskiego oraz Jacka Kreta. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal.

Zespół został założony na konferencjach prasowych w Sejmie 1 stycznia 2011 wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną Musculus Cremaster. 5 czerwca tego samego roku grupa wzięła udział w koncercie TOPtrendy, gdzie zdobyła nagrodę dziennikarzy. W 2012 roku zespół startował w konkursie na polski przebój Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Ich piosenka zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki. 1 grudnia 2013 roku ukazał się drugi album studyjny grupy, zatytułowany Wezmę Cię. Wydawnictwo zawiera między innymi utwór "Byłaś dla mnie wszystkim", który osiągnął ogromny sukces. 31 maja 2014 roku zespół ponownie wystąpił w ramach festiwalu TOPtrendy, nominowany w konkursie Największe przeboje roku. Ich największe hity to „Byłaś dla mnie wszystkim” i „Kawałek do tańca”

Przed Poparzonymi i po nich wystąpi utalentowana DJ Camilla, ma na swoim koncie występy na najlepszych festiwalach muzyki klubowej i elektronicznej w tym Electro City.

Towarzyszyć jej będą dziewczyny z Dance Studio SDS.

O północy pokaz sztucznych ogni.

 Sylwester pod Ratuszem - start 22.00 Plac Ratuszowy.

Partner Miasta Jelenia Góra

milenium

Galeria: 

 

Kalendarz FB