Harmonogram odbioru odpadów


W zamiesczonym poniżej linku podajemy do wiadomości zaktualizowane harmonogramy odbioru odpadów komunalnych, w rozbiciu na osiedla/ulice.

 

 


 

Harmonogram odbioru odpadów w tym wielkogabarytowych oraz mycia pojemników (obowiązuje od lutego 2018)

Harmonogram odbioru odpadów lokale usługowe


 

Urząd Miasta Jelenia Góra Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska informuje, że w maju oraz w październiku na terenie gminy w ramach systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, zostanie przeprowadzona jednorazowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z Rodzinnych Ogrodów Działkowych, tzw. „wystawka”. Odpady należy wystawić obok pojemników lub wiat śmietnikowych dzień wcześniej w miejscu umożliwiający swobodny dojazd samochodu. Celem „wystawki” jest ułatwienie działkowcom pozbycia się, bez ponoszenia dodatkowych kosztów odpadów wielkogabarytowych, które nie mieszczą się do pojemników na odpady.

Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (np. wersalki, fotele, szafy, stoły, krzesła, komody), dywany i wykładziny, materace, kołdry, poduszki a także inne plastikowe, metalowe lub drewniane artykuły gospodarstwa domowego.

Do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się odpadów budowlanych i rozbiórkowych. 

Harmonogramu z odbioru odpadów wielkogabarytowych z ogrodów działkowych


 

 

Grupa:

 

Kalendarz FB